Aby pomóc ci określić, które serwisy randkowe online mogą stanowić dla Ciebie najlepszy wybór, porównaliśmy Badoo z Tinder w oparciu o 7 głównych cech usługi Randkowej: popularność, prawdopodobieństwo dopasowania, funkcje, łatwość użycia, bezpieczeństwo, plany i ceny oraz pomoc i wsparcie.

Tinder czy Badoo? Co wybrać? Opinie użytkowników w 2019!

Przegląd Badoo

Stworzony przez Andrieja Andriejewa, biznesmena z Rosji, Badoo jest dziś uważany za jeden z darmowych serwisów randkowych w Internecie. Badoo stał się popularny dzięki quizom i grami Facebook, zanim stał się samodzielną usługą w 2012 roku. Głównym celem tej strony jest stać się najlepszą i wiodącą platformą w świecie randek internetowych. Obecnie jego siedziba znajduje się w Soho w Londynie. MA 250 milionów członków ze wszystkich zakątków świata. Większość ich członków pochodzi z Włoch, Francji, Hiszpanii, a także z Ameryki Łacińskiej.

Ta strona służy młodszemu pokoleniu, które uzupełnia świeżą i modną personalizację witryny i koncentruje się na terminach mobilnych. Ta strona wygląda jak Tinder, a większość jego członków szuka seksu, romansów i przypadkowych randek. Ale Badu ma swoje udziały członków powyżej trzydziestu pięciu, którzy szukają poważnego związku. Czytaj dalej naszą uczciwą recenzję Badoo, aby dowiedzieć się więcej.

Przegląd Krzesiwa

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na całym świecie. Rozpoczęty we wrześniu 2012 r. Tinder działa w ponad 190 krajach na całym świecie. Oferuje kilka niezwykłych statystyk, takich jak 1,4 miliarda machnięć dziennie na arenie międzynarodowej, 26 milionów meczów dziennie i ponad 10 miliardów meczów w sumie.

Jest to jedna z aplikacji do randek społecznościowych, która zmieniła sposób, w jaki ludzie spotykają się w sieci. Tinder został zbudowany na prostym założeniu wyboru tych, z którymi chcesz pozostać w kontakcie, głównie na ich awatarze identycznym z oceną “hot or not”. Tinder był także pierwszą aplikacją, która umożliwiła użytkownikom lub uczestnikom wyszukiwanie osób według wieku i lokalizacji. Dzięki tej funkcji Tinder staje się jedną z najbardziej pożądanych aplikacji do “łączenia się”, ponieważ niektórzy użytkownicy używają go do komunikowania się z kimś w bliskiej odległości przez chwilę. Ogólnie rzecz biorąc, Tinder to niezawodna aplikacja randkowa, która pozwala wyszukiwać członków w pobliżu, ale jeśli szukasz długoterminowych relacji, powinieneś wypróbować inne aplikacje randkowe, takie jak Matchmakers. Czytaj dalej naszą uczciwą recenzję Tinder, aby dowiedzieć się więcej.

Proces rejestracji Badoo

Jak wspomniano powyżej, możesz dołączyć do tej strony randkowej za darmo. Aby utworzyć konto, musisz podać datę urodzenia, imię i nazwisko, miasto i płeć. Powinieneś również podać powód, dla którego dołączasz do tej strony, niezależnie od tego, czy chodzi o randkę, przyjaźń czy długoterminowego partnera. Musisz przesłać zdjęcie. Badoo wyśle powiadomienie, aby zweryfikować konto. Po zweryfikowaniu i potwierdzeniu wiadomości e-mail możesz teraz rozpocząć przeglądanie witryny. Nie tak jak inne serwisy randkowe, Badoo nie wymaga, aby jego członek odpowiadał na test osobowości, aby szukać możliwych dopasowań. Zamiast tego trafiają bezpośrednio do Pulpitu nawigacyjnego profilu. Aby jak najlepiej wykorzystać swoje członkostwo, musisz je sprawdzić i zweryfikować. Zaczyna się od wysłania powiadomienia e-mail z weryfikacją, a następnie musisz połączyć Badoo z kontem Facebook lub innymi sieciami społecznościowymi lub użyć numeru kontaktowego do weryfikacji tożsamości. Jeśli okaże się to przytłaczające, nadal możesz dołączyć do witryny pod niezweryfikowanym kontem. Minusem jest to, że nie masz pełnego dostępu do tej witryny. Z drugiej strony, zweryfikowani uczestnicy będą mieli niebieski znacznik wyboru znajdujący się u podstawy ich zdjęcia profilowego. Instagram, Facebook lub Google Plus mają również możliwość importowania znajomych z adresu e-mail lub przesyłania zdjęć z konta.

Proces rejestracji Badoo

Proces rejestracji Tinder

Rozpoczęcie pracy z Tinder jest bardzo proste. Musisz jednak mieć konto Facebook, aby korzystać z tej aplikacji randkowej. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto FB, A Tinder pobierze informacje z twojego konta profilu FB, takie jak lokalizacja, płeć, wiek, praca, a także wykształcenie, lista znajomych i strony polubień, a to do stworzenia Twojego profilu. Dobrą wiadomością jest to, że możesz je później edytować. Nie tak jak wiele aplikacji randkowych, profil jest bardzo prosty w Tinder. Istnieje limit 500 znaków dla wolnego tekstu do napisania wstępu. Niektórzy uczestnicy nie kończą tego; odchodzą z niewielką ilością informacji. Liczby stojące za tą aplikacją randkową są oszałamiające. Tinder ma ponad 50 milionów użytkowników w ponad 190 krajach na całym świecie. Ułatwia także 1,6 miliarda machnięć na co dzień, 26 milionów meczów dziennie i 1,5 miliona randek tygodniowo. Tinder dostaje cztery gwiazdki w Google Play i iTunes. Jest to dobry znak, że ta społeczna aplikacja randkowa jest wyjątkowa w oferowaniu usług randkowych dla wielu członków na całym świecie.

Dolna Linia Na Badoo

Jeśli używasz Badoo na swoim pulpicie, przekonasz się, że dołączenie do niego jest zaskakująco łatwe. Jeśli jednak chcesz uzyskać do niego dostęp w telefonie, znajdziesz darmową aplikację towarzyszącą, która również musi zostać pobrana, aby ta aplikacja randkowa działała. Co więcej, otrzymasz subskrypcję Premium, która będzie cię kosztować 2,99 USD.  Główną cechą tej witryny jest geolokalizacja, która pomaga Uczestnikowi spotkać się z innymi użytkownikami w obszarze. Badoo to wizualnie zorientowany serwis randkowy. Proces rejestracji jest prosty i służy również jako główna zaleta dołączenia do tej witryny. Funkcje, a także interfejsy, są wykonane w bardzo przyjazny dla użytkownika sposób. Ta strona randkowa koncentruje się na łączeniu uczestników w oparciu o wygląd i nie nadaje znaczenia zainteresowaniom, poglądom i opiniom, rzeczom, które są niezbędne w znalezieniu poważnego partnera w życiu. Tak więc, jeśli szukasz poważnego lub trwającego całe życie partnera, bardzo wskazane jest szukanie innej witryny randkowej.

Dolna Linia Krzesiwa

Ogólnie rzecz biorąc, Tinder to łatwa w użyciu aplikacja do randek, która pozwala użytkownikom komunikować się z milionami użytkowników w krótkim czasie. Podobnie jak w przypadku innych platform randkowych, istnieje wiele sukcesów związanych z używaniem Tinder. Większość opinii jest jednak taka, że ta aplikacja jest najczęściej przeznaczona do krótkoterminowych relacji. Nawet jeśli aplikacja randkowa ma kilka świetnych funkcji i wielu użytkowników z różnych krajów, większość z nich wydaje się być standardowymi członkami, a istnieje wiele fałszywych profili, zwłaszcza żeńskich profili, które prowadzą do stron pornograficznych. Jest jednak bezpieczny w użyciu, wiele niesamowitych funkcji, z których możesz korzystać, a większość opłat abonamentowych jest rozsądna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here