Aplikacje randkowe są trochę do bani, ale także randki. Znalezienie odpowiedniej osoby może być prawdziwą rutyną, a jeśli jesteś zapracowaną osobą, po prostu nie masz czasu spędzać czasu w barach. Dlaczego więc nie użyć smartfona, aby znaleźć tę wyjątkową osobę? W czasach, gdy ekrany są coraz bardziej zdominowane, zarówno duże, jak i małe, nie ma lepszego sposobu, aby zwiększyć swoje szanse na poszukiwanie przyjemności lub miłości, niż postawić się na cyfrowej tablicy Randkowej.

Zawsze istniała pewna stygmatyzacja randek za pośrednictwem firm zewnętrznych i aplikacji randkowych w szczególności, ale to znika, ponieważ takie aplikacje stają się powszechnym sposobem na poznanie i nawiązanie kontaktu z innymi samotnymi osobami. Aby pomóc ci poruszać się po strumieniu aplikacji randkowych, wybraliśmy jedne z najlepszych aplikacji randkowych, a także niektóre z tych, które wprowadzają coś wyjątkowego do stołu. A jeśli to nie wystarczy, przedstawimy również nasze opinie ekspertów na temat ich dostępności, słabości, niepowodzeń, najlepszego wykorzystania zgodnie z przeznaczeniem i wszystkiego pomiędzy. Mam nadzieję, że strzała Kupidyna jest na Twoją korzyść — ale nawet jeśli tak nie jest, te aplikacje pomogą Ci szybko wrócić na konia.

Ranking portali randkowych – styczeń 2020

Trzeć

Tinder jest jedną z najbardziej znanych aplikacji randkowych i dlatego jest to oczywisty wybór, aby zająć pierwsze miejsce na naszej liście najlepszych aplikacji randkowych. Bez względu na to, jak skutecznie tworzy związek na odległość i udane małżeństwa, Tinder od dawna jest oskarżany o to, że zamienia randki w jakąś formę gry w seks. Ale to Król wzgórza randek z jakiegoś powodu i pierwszy port zawinięcia dla wielu daterów.

Aplikacja Tinder nie wymaga już posiadania konta Facebook, ale musisz mieć ukończone 18 lat. Po włączeniu możesz ustawić krótki profil składający się z biografii składającej się z 500 znaków i maksymalnie sześciu obrazów (zalecamy zawsze dołączanie zdjęcia). Możesz także połączyć Tinder ze swoim kontem Instagram i dołączyć informacje o swoim pracodawcy i/lub szkole. Ustawienia wykrywania pozwalają innym użytkownikom znaleźć cię w razie potrzeby i ustawić wiele preferencji co do tego, kogo widzisz. A potem zaczyna się zabawa.

Randki Na Facebook

Po co dodawać informacje do zupełnie nowej aplikacji, skoro możesz po prostu korzystać z aplikacji, z której prawdopodobnie korzystasz każdego dnia? Facebook Facebook Dating pojawił się w Stanach Zjednoczonych i może wykorzystać wszystko, co Facebook już o tobie wie, aby pomóc Ci znaleźć partnera.

Dla Facebook Dating nie trzeba pobierać samodzielna aplikacja, tak jak jest ono osadzone w głównej aplikacji Facebook. Aby go wypróbować, kliknij ikonę menu w prawym górnym rogu aplikacji Facebook. Stamtąd po prostu kliknij opcję randki — chociaż być może będziesz musiał kliknąć “zobacz więcej”, aby go znaleźć. Kliknij przycisk Rozpocznij, a przejdziesz przez kilka kroków, aby dostosować swój profil, w tym płeć, której szukasz, potwierdzenie swojej lokalizacji i wybór zdjęcia profilowego dla Twojego profilu randkowego.

serwis randkowy

Jeden z tytułów, który prawdopodobnie przyszedł ci do głowy, gdy pomyślałeś o aplikacjach randkowych, eHarmony ma tę zaletę, że nazywa się najbardziej niezawodną aplikacją randkową opartą na małej ankiecie samotnych Amerykanów.

Rejestracja jest bezpłatna i prosta. Możesz albo zarejestrować się na Facebook, przyspieszając proces rejestracji, albo wypełnić formularz. Tak czy inaczej, będziesz mógł wypełnić kwestionariusz zgodności eHarmony za darmo, a twoje odpowiedzi zostaną przesłane do algorytmu eHarmony. Stamtąd zostaniesz dopasowany do różnych potencjalnych dat, a będziesz mógł wysyłać uśmiechy i ulubione te, które lubisz. eHarmony wysyła tylko kilka meczów na raz, dzięki czemu można zobaczyć mecze w wolnym czasie. eHarmony może również pomóc przełamać lody, gdy znajdziesz kogoś, z kim możesz porozmawiać, dzięki selekcji wcześniej napisanych szybkich pytań.

Grindr

Jeśli jesteś gejem, Bi, transem lub pedałem, nie ma lepszego miejsca na znalezienie miłości niż Grindr. Jest to największa sieć społecznościowa LGBTQ+ i serwis randkowy, który jest koniecznością do pobrania, Jeśli szukasz tej wyjątkowej osoby — lub po prostu dobrze się bawić. Rejestracja jest bardzo prosta — możesz wpisać swoje dane w staroświecki sposób, wypełniając formularz lub szybko zarejestrować się za pomocą konta Facebook. Po zarejestrowaniu się musisz ustawić zdjęcie profilowe, wyświetlaną nazwę i wyjaśnić, czy szukasz miłości, związku, czy tylko przyjaciół.

Kiedy to zrobisz, będziesz mógł zacząć widzieć, kto jest w Twojej okolicy. Możesz kochać ludzi, jeśli chcesz z nimi porozmawiać później lub po prostu naprawdę ich kochasz, a nawet możesz przeglądać inne miejsca — idealne, Jeśli wybierasz się gdzieś indziej na weekend lub chcesz poznać nowych przyjaciół przed wielkim przeprowadzką. Możesz łatwo wysyłać wiadomości do ludzi — po prostu kliknij ikonę wiadomości na swoim profilu — i są tam duże, wysokiej jakości zdjęcia, dzięki czemu masz dobre pojęcie o tym, z kim się spotykasz. Możesz nawet udostępnić lokalizację dla naprawdę łatwych spotkań. Jeśli coś pójdzie nie tak, łatwo jest również zgłaszać lub blokować konta-chociaż istnieje ograniczona liczba bloków dla darmowych użytkowników, co jest poważnym wyłączeniem.

Grindr

Serwis randkowy

OkCupid to kolejne z największych nazwisk w branży randkowej, z wieloletnią historią i doświadczeniem. Po utworzeniu nazwy użytkownika rozpoczniesz swoją podróż OkCupid, wypełniając bardzo długi profil, który możesz połączyć ze swoim kontem Instagram. Możesz odpowiedzieć na pytania, podając zarówno swoją odpowiedź, jak i to, co chcesz, aby odpowiedź Twojego potencjalnego dopasowania była — tworząc wynik procentowy, który odzwierciedla kompatybilność między użytkownikami. Możesz także upublicznić swoje odpowiedzi i zanotować, jak ważne są dla ciebie, aby potencjalne mecze mogły zobaczyć, jak bardzo jesteś zgodny.

Wszystkie opcje, w tym dostęp do ustawień i przeglądanie profili, znajdują się w menu wysuwanym. Kliknij przycisk “mecze”, aby wyświetlić listę, która, co dziwne, nie pokazuje osób, z którymi się dopasowałeś, ale raczej ludzi, z którymi możesz potencjalnie się dopasować. Jeśli ten interfejs jest dla Ciebie zbyt chaotyczny, kliknij opcję “quickmatch”, która ogranicza wyniki Tylko do zdjęć. Możesz polubić ludzi lub wysyłać im wiadomości w podobny sposób jak Tinder, ale przesyłanie wiadomości to najlepszy zakład: użytkownicy mogą zobaczyć, kto ich lubi, tylko jeśli przejdą do statusu “listy A”.

Znajomość statku znowu żartowała

Pierwsza aplikacja randkowa, którą możesz pobrać (bez poczucia winy), jeśli nie jesteś sam, Ship to wyjątkowa aplikacja randkowa, która pozwala twoim przyjaciołom uczestniczyć w procesie randkowym, sprawdzając potencjalne mecze. Jeśli szukasz miłości, pobierzesz aplikację, założysz konto, a następnie zaprosisz ludzi do przyłączenia się do Twojego zespołu. Po skonfigurowaniu możesz wysłać Profile do swojego zespołu, który będzie mógł je dla ciebie sprawdzić i poinformować Cię, czy uważasz, że udowodnisz dopasowanie. jeśli bardziej podoba Ci się kojarzenie, możesz indywidualnie wyszukiwać w imieniu swojego przyjaciela i wysyłać mu potencjalnych konkurentów.

Po znalezieniu (i zatwierdzeniu) dopasowania możesz komunikować się z nimi za pośrednictwem aplikacji. Jeśli jesteś osobą bardziej prywatną, prawdopodobnie nie widzisz tutaj atrakcyjności. Ale jeśli kiedykolwiek wysłałeś zrzuty ekranu z potencjalnego meczu do znajomych w celu zatwierdzenia i dyskusji, ta aplikacja jest absolutnie niezbędna do pobrania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here