Profil przyciągający uwagę, sprawdź. Mocne zdjęcia podkreślające wszystkie najlepsze cechy, Sprawdź. Masz wszystkie elementy układanki randkowej online na miejscu-teraz nadszedł czas, aby podjąć decyzję i rozpocząć rozmowę.

Szybkie wyszukiwanie w Google ujawni, że jest mnóstwo facetów, którzy już wiedzą, jak trudno jest skłonić kobietę do odpowiedzi na nie, zwłaszcza jeśli jest atrakcyjna. Jeśli nie masz pewności, jak najlepiej rozpocząć rozmowę na stronie randkowej, może to zająć trochę czasu, aby uzyskać odpowiedź.

Przygotuj się na kilka notatek, ponieważ podzielimy się wszystkim, co musisz wiedzieć o rozpoczęciu rozmowy, która zakończy się datą – w tym kilka świetnych przykładów randek online, aby rozpocząć rozmowę!

Jak zacząć rozmowę na portalu randkowym? Jak zagadać na Tinderze?

Krok 1: Zbierz Trochę Informacji

Gdy znajdziesz kogoś, kto rzuca ci się w oczy, przejrzyj jej zdjęcia (jakbyśmy musieli ci to powiedzieć). Często jest to najlepsze miejsce, aby dowiedzieć się jej tożsamości, ponieważ jej zdjęcia są wskaźnikiem tego, jak chce się przedstawić.

Jeśli używa profesjonalnego ujęcia głowy jako swojego profilu, możesz wywnioskować, że chce być traktowana poważnie. Jeśli użyje zdjęcia swojego zipplayingu przez dżunglę, możesz spróbować odwołać się do jej przygód. Masz pomysł…

Następnie pobieżnie przejrzyj jej profil. Postaraj się zrozumieć, co jest pasjonatem — – będzie bardziej skłonna odpowiedzieć, jeśli zapytasz ją o coś, co ją interesuje. Zwróć też uwagę na to, co masz ze sobą wspólnego. Jeśli zapytasz o coś, co Cię wzajemnie interesuje, o wiele łatwiej będzie utrzymać rozmowę.

Porada zawodowa: nie masz czasu na przeczytanie kwestionariuszy wszystkich atrakcyjnych kobiet, które chcesz wysłać? Oto skrót, który pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu na serwisach randkowych i aplikacjach: użyj cut & paste wiadomości, które możesz wysłać do każdej kobiety. Czytaj dalej, aby uzyskać kilka przykładów. Lub weź najbardziej skuteczną trasę ze wszystkich i pozwól nam zrobić to wszystko za Ciebie.

Krok 2: Wyślij Wiadomość Do Lodołamacza

Jeśli jesteś jednym z tych facetów, którzy prowadzą z “Hej kochanie” lub “hurra beautiful”, już wiesz, że to nie działa.

Twoja wiadomość powinna przyciągnąć jej uwagę, wzbudzić jej ciekawość i sprawić, że będzie chciała dowiedzieć się więcej o Tobie. Chcesz też, aby była łatwa do udzielenia odpowiedzi, a najlepszym sposobem na to jest zadawanie jej pytania.

Przede wszystkim musisz podejść do stołu z tematem rozmowy. Sugestywna, zabawna, zabawna wiadomość, która wyróżnia się spośród wszystkich nędznych wiadomości zaśmiecających jej skrzynkę odbiorczą. Tutaj pojawia się informacja, którą zebrałeś.

Na przykład, jeśli jest typem sportowym, który wypełnił swoją sekcję zdjęć zdjęciami bombardowania na stokach narciarskich, spróbuj czegoś takiego:

Skorzystaj z zaawansowanych kryteriów wyszukiwania, aby znaleźć kobiety, które lubią jeździć na nartach, a następnie wyślij tę wiadomość do każdego, kto Cię interesuje. Działa to dla dowolnego słowa kluczowego, takiego jak travel:

Oto rozrusznik konwersacji, który prawie na pewno otrzyma odpowiedź, jeśli jej pies pojawi się na jej profilu lub zdjęciach:

 • pierwsza wiadomość, aby rozpocząć rozmowę

Czy możesz wysłać taki lodołamacz do prawie każdej kobiety, ponieważ kto nie lubi myśleć, że ma dobrze rozwinięte poczucie przygody?:

 • rozrusznik konwersacji dla Krzesiwa

Ten post ma również potencjał kopiowania i wklejania, ponieważ myśli o deserze są popularne na całym świecie:

 • pytanie, które należy zadać na Tinder

Gdy wymyślisz kilka dobrych postów do skopiowania i wklejenia, przetestuj je i zapisz zwycięzców. I zaskakująco łatwo jest wymyślić kilka dobrych, jeśli masz na myśli te do I dont ‘ s:

CW:

 • Spraw, aby łatwo było jej odpowiedzieć, zadając pytanie w wiadomości.
 • Oprzyj swoje pytanie na informacjach zebranych z jego profilu.
 • Użyj poprawnej gramatyki i poprawnej pisowni-dostaniesz tylko jedno pierwsze wrażenie.

NIE:

 • Chwalcie jej wygląd (to jest to, co robią wszyscy inni faceci, i to też nie działa dla nich).
 • Napisz kilka akapitów. Nie chce go czytać, a ty nie chcesz wyglądać, jakbyś za bardzo starał się jej zaimponować.
 • Zaproś ją na randkę w pierwszej wiadomości, chce poznać cię lepiej, zanim spotkasz się osobiście.

Krok 3: Kontynuuj, jeśli nie odpowiada

Co jeśli, pomimo twoich najlepszych starań, nie odpowie na Twoją wiadomość o łamaniu lodu? Nie martw się – zdarza się. Może jest zajęta. Może zapomniała albo wyjechała z miasta.

Mniej więcej dzień później wyślij jej kolejną wiadomość. Chcesz dać jej znać, że jesteś naprawdę zainteresowany, ale nie chcesz wydawać się zdesperowany w jej odpowiedzi. To jest główny skręt, więc trzymaj się beztrosko:

Jeśli na to nie odpowie, niech idzie. Nie chcesz wyglądać jak Stalker, a poza tym-w morzu jest dużo ryb.

Krok 3: Kontynuuj, jeśli nie odpowiada

Krok 4: Wiedz, Kiedy Zaprosić Ją Na Randkę

Kiedy reaguje na Twój lodołamacz, istnieje prosta formuła, aby rozmowa poszła na randkę:

 • Skomentuj jej odpowiedź na zadane pytanie.
 • Odpowiedz sam, aby ona też się czegoś o Tobie dowiedziała.
 • Zapytaj ją o coś innego.

Wykorzystaj każdą wiadomość jako okazję do podkreślenia swoich pozytywnych cech i cech charakteru – cały punkt rozmowy na stronie randkowej polega na stworzeniu atrakcyjności.

Na przykład, jeśli zapyta Cię o swoje plany na weekend, możesz wspomnieć, w jaki sposób planujesz zabrać psa na spacer, zabrać siostrzeńca na mecz baseballowy, a następnie spotkać się z przyjaciółmi na koncercie.

W jednym zdaniu poinformowałeś, że jesteś wystarczająco odpowiedzialny, aby mieć zwierzaka, jesteś aktywny, jesteś zorientowany na rodzinę i masz życie towarzyskie – wszystkie atrakcyjne cechy.

Ale ile wiadomości musisz wymienić, zanim zaprosisz ją na randkę? Nie chcesz jej naciskać ani odstraszyć, zadając jej zbyt wcześnie, ale nie chcesz, aby straciła zainteresowanie, zajmując zbyt dużo czasu lub zadając zbyt wiele pytań uzupełniających bez końca.

W końcu nie jest w pracy. Match.com aby znaleźć nowego przyjaciela korespondencyjnego!

Na szczęście dla Ciebie nasz zespół współczesnych ekspertów w dziedzinie randek przeanalizował tysiące rozmów online na temat randek, które doprowadziły do randek dla naszych męskich klientów. Po przeanalizowaniu danych dowiedzieliśmy się, że najlepszym momentem na zapytanie o datę jest wysłanie 2 lub 3 wiadomości.

Ale aby zmusić ją do powiedzenia “tak”, musisz zaprosić ją na właściwą drogę. Przedstaw swoje pytanie, składając oświadczenie, z którym jesteś pewien, że się zgodzi, ponieważ stawia ją to w pozycji “tak”, a następnie daj jej dwie opcje na randkę:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here