Serwis randkowy to interesujący portal do poznawania nowych ludzi i łączenia się w grupy o podobnych poglądach. Jest to okazja, aby zanurzyć stopy w basenie sieci randkowej, przeznaczony dla tych, którzy są zainteresowani poznaniem singli online. Wiele osób może mieć niebezpieczne podejście do tego pomysłu, że z dziwakami nawiedzającymi te serwisy randkowe. Musisz wiedzieć, jak oddzielić prawdziwych mężczyzn/kobiety, których możesz się nauczyć od tych, od których musisz zachować przyzwoitą odległość.

Jak opisać siebie na portalu randkowym

Przykłady opisywania siebie na stronie randkowej

Dzięki tym wskazówkom do “opisywania siebie” w Internecie, będziesz przygotowany z profilem, który jest równie wyrazisty i atrakcyjny. Oto jak można wziąć na przykładach pisania profilu dla randek internetowych, i używać go na swoją korzyść. Są to przydatne przykłady profilu randkowego, które pomogą Ci zrozumieć, jak sprawić, by był atrakcyjny.

Twórczo Buduj Swój Nagłówek

Jeśli strona internetowa, do której jesteś zalogowany, ma opcję nagłówka, czyli jedną linię, która otwiera się u góry strony profilu, to masz szansę, aby była atrakcyjna. Jeśli mężczyźni / kobiety spotkają się z Twoim profilem,to jest to pierwsza rzecz, którą zauważą poza twoim profilem. To ich zainteresuje i zaczepi. Niezależnie od tego, czy jest kulawa, czy zwykła, ludzie mają tendencję do pomijania szczegółów podanych dalej w profilu.

Próbka

 • Oto kilka uderzających przykładów:
 • Jestem otwartą książką; Przerzuć mi stronę po stronie, aby rozwikłać moją historię..’
 • Nie rozpaczam i nie jestem sama, tylko na tyle przedsiębiorcza, by umawiać się w Internecie..’
 • Bądź ostrożny: mogę być najbardziej niesamowitą osobą, jaką kiedykolwiek spotkasz..’
 • Jestem niebezpiecznie przytłoczony inteligencją. Mogę zmusić twój umysł do zemdlenia..’
 • Muskularny i mózgowy..’

Bądź Szczery / Autentyczny

Profil randkowy online mówi o tym, kim jesteś jako osoba, a ci, którzy się z nim spotkają, natychmiast zwrócą na to uwagę. Mężczyźni / kobiety lubią, gdy ktoś jest ekspresyjny i otwarcie mówi o swoich upodobaniach i zainteresowaniach. To sprawia, że rzeczy łatwiej zrozumieć, gdy ktoś wydaje się szczery o szczegółach, które można również połączyć.

Próbka

 • Poniżej znajdują się przykłady opisujące siebie na randki online, a przede wszystkim być sobą.
 • Dołącz swoje prawdziwe imię, a nie wymyśloną nazwę wyświetlaną.
 • Uwzględnij swoje zainteresowania / hobby / sympatie / antypatie.
 • Opisz siebie w taki sposób, aby ludzie widzieli cię/jak widzisz siebie.
 • Wspomnij o grupach / wydarzeniach, których jesteś częścią.

Umieść swoje zdjęcie, aby ludzie mogli zaufać temu, co widzą.

Jeśli ktoś ma pusty profil, w którym nie ma nic ciekawego i wygląda na skryty, jest to oczywista wskazówka, że należy go unikać. Szukają sposobów, aby mieć profil randkowy online, aby sprawdzić ludzi dla zabawy lub bawić się z nimi i poprowadzić ich dalej. Uważaj na kogoś, kogo bawisz i upewnij się, że potrafisz odczytać znaki, jeśli ktoś zbyt natarczywie ujawnia informacje, które wciąż są dla ciebie osobiste. Jeśli ktoś jest zbyt natarczywy na coś, potraktuj to jako znak, że należy go usunąć z listy.

Umieść swoje zdjęcie, aby ludzie mogli zaufać temu, co widzą.

Unikaj danych osobowych i dołączaj ważne informacje

Kiedy ufasz osobie na tyle, aby wymieniać numery, wskazane jest, aby je wydać. Ponadto, gdy spotykasz się po raz pierwszy, wybierz miejsca publiczne w ciągu pierwszych dwóch tygodni. Bądź szczery co do tego, jakiego partnera szukasz i jakie preferencje chciałbyś, aby on/ona uosabiał. W ten sposób możesz przyciągnąć tych, którzy mają podobne pochodzenie i możesz być pewien, że spełnią Twoje kryteria. Upewnij się, że pokazujesz także swój wiek, aby uniknąć grupy wiekowej, z którą nie czujesz się komfortowo; nie kłamię o swoim wieku.

Często Aktualizuj Swój Profil

Wielu z nas bierze nasze profile za pewnik, a wiele szczegółów zmienia się w ciągu miesięcy, a nawet lat. Zachowaj informacje takie jak “jeden” lub “randki” na bieżąco, aby ludzie wiedzieli, czy jesteś zajęty lub nadal dostępny i szukasz. Rzeczy takie jak adresy e-mail również muszą zostać zmienione w razie potrzeby. Niektórzy ludzie mają zły nawyk publikowania starych zdjęć siebie, często wprowadzając ludzi w błąd w Internecie. Zachowaj zdjęcia na bieżąco, a nawet informacje o lokalizacji lub nowe informacje o sobie (unikaj wprowadzania adresów służbowych/domowych i numerów ze względów bezpieczeństwa).

Te przykłady randek online pomogą Ci zorganizować profil, który z pewnością przyniesie pozytywne opinie, pod warunkiem, że jesteś wierny sobie i gotowy do szczerości. Po prostu uważaj na to, z kim wchodzisz w interakcje i ile ujawniasz na początku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here