Serwis randkowy “Erodate” w kategorii sex randki. Ta strona wita ludzi z heteroseksualnych, gejów i lesbijek orientacji seksualnej. Założona w 2011 roku, ma teraz 9 lat. Strona główna witryny nie zawiera obrazów i dla dorosłych. Ta strona jest częścią serwisów randkowych, które dzielą jedną bazę użytkowników-profil.

Recenzja portalu randkowego Erodate

Funkcje (jak ero Data pracy;)

Na stronie Erodate, główne kryteria wyszukiwania obejmują:

  • Paul
  • Wiek
  • Ze zdjęciem tylko
  • On-line Teraz

Rozbudowane questy są dostępne za pomocą bardziej wyspecjalizowanych kryteriów.

Regionalne questy są dostępne, aby znaleźć ludzi, którzy są zainteresowani randki na swojej stronie internetowej. Ogólnie rzecz biorąc, na dużych witryn randkowych może być trudne, aby uzyskać wystarczająco dużo uwagi od innych członków. Wynika to głównie z faktu, że istnieje zbyt wielu posłów z podobnych profili, które sprawiają, że trudno odróżnić. Na szczęście, Erodate oferuje płatną listę priorytetów w wynikach wyszukiwania, które pozwala w swoim profilu, aby zobaczyć więcej questów. Ponadto, masz możliwość tworzenia trybu wideo, które mogą pomóc odróżnić i oddzielić się od innych członków.

w erodate daje możliwość zablokowania wybranych członków, aby się z Tobą skontaktować. Może to być szczególnie przydatne, jeśli otrzymujesz zbyt wiele odpowiedzi od członków, którzy nie są zainteresowani.

Erodate ma czat, który pozwala rozmawiać z innymi współpracownikami, który jest podłączony do grupy czatu. Masz również możliwość zaprosić Lub / i wprowadzić prywatne rozmowy z innymi członkami. Erodate oferuje również webcam chat. Webcam chat to dobre i bezpieczne przeglądanie na pierwszą randkę.

Erodate to stosunkowo nowa strona randkowa niż w 2011 roku. Jest to jeden z niewielu wspaniałych dorosłych serwisów randkowych, które są specjalnie dla Polski. Tutaj możesz znaleźć partnera na jedną noc, tylko na seks, na prostą rozrywkę i dlaczego nie na całe życie.

Witryna ma wszystko, czego potrzebujesz, aby znaleźć idealnego partnera, a także stronę internetową hostującą twoje forum z ostrą dyskusją, własny dział reklamowy i specjalną sekcję z grami do “grania” i flirtowania z innymi użytkownikami na różne sposoby. aby znaleźć partnera szybko i łatwo: znajomi, sympatia, pasja, dziewczyny, ogłoszenia, pisklęta, towarzyskie, czat, fora, spotkania i inne profity.

Anonimowość

W Erodate jest miejscem publicznym. Każda osoba, która odwiedza tę stronę, może zobaczyć Twój profil. Jeśli potrzebujesz pełnej prywatności i taktu, to nie jest strona dla ciebie! Ponieważ nie ma sposobu, aby pokryć swoje zdjęcia w Erodate, każdy może cię zobaczyć.

Zazwyczaj, można przesłać szereg zdjęć do profilu. Jednak wszyscy uczestnicy mogą zobaczyć swoje zdjęcia. Niektóre serwisy randkowe oferują przycisk paniki, który pozwala użytkownikom na przekierowanie bezpośrednio do innej witryny. Ta funkcja nie jest dostępna w Erodate.

Wszystkie dane erodate.ru wysyłane za pośrednictwem połączenia SSL sprawia, że technicznie niemożliwe dla każdego, aby przechwycić wiadomości.

Anonimowość

Zamknij swoje konto (Jak usunąć profil Erodate;)

Ta strona randkowa umożliwia członkom anulowanie płatnego uczestnictwa, ale w celu utrzymania aktywnego profilu online. Aby usunąć swój profil z witryny, masz dwie opcje. Wyłącz swój profil będzie ukryć profil i członkowie nie będą mogli zobaczyć. Ta opcja umożliwia zalogowanie się i ponowne włączenie profilu w dowolnym momencie. Ponadto, można zamknąć swoje konto i twój profil zostanie usunięty. Po prostu usunięte, należy utworzyć nowy profil, jeśli chcesz korzystać z witryny w przyszłości. W Erodate nie można wyłączyć konta, ale można zamknąć konto. Jeśli jednak zdecydujesz się zamknąć swoje konto, możesz to zrobić za darmo. Ponadto, zawsze można zrezygnować z żadnej z list w / dystrybucje e-mail.

Wiadomości I Zasoby

Lepiej wierzyć w Randki online, ponieważ słynny Stanford University wykazały, dowody, że działa.

Czy chcesz mieć kilka opcji, takich jak duża lista potencjalnych kandydatów? University of Wisconsin-Madison odkrył, że zbyt wiele opcji doprowadzi do niezadowolenia. Pomyśl dobrze.

Surowa rzeczywistość randek internetowych (przez Medium.com)

W Wikipedii jest też świetny artykuł Na Randki Online.

FTC stworzył Online Dating oszustwa infografiki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here