eDarling od kilku lat znajduje się na najbardziej prestiżowym końcu internetowej sceny Randkowej. Zajmuje dziwną pozycję, będąc drogim bez wyraźnego powodu. Jednak po prawie dekadzie nadal jest silny, więc powinna istnieć przyzwoita liczba użytkowników. Aplikacje mobilne eDarling pojawiły się nieco później, ale stopniowo nadrabiają zaległości w funkcjonalności głównej witryny. Ta recenzja eDarling Dating App pozwala na bardziej szczegółowe spojrzenie na bezpłatne aplikacje na Androida i iPhone ‘ a, które łączą się z usługą.

Recenzja portalu randkowego eDarling

Co musisz wiedzieć

Może to być bezpłatna aplikacja, ale będzie cię to kosztować, jeśli chcesz z niej korzystać. Najbardziej podstawowa funkcjonalność wymaga usługi premium, aż do wyświetlenia niewyraźnych zdjęć potencjalnych meczów. Będziesz także potrzebował usługi premium, aby wysłać wiadomość lub zobaczyć, kto oglądał Twój profil. Jak na ironię, niektóre funkcje premium aplikacji są bezpłatne na stronie komputerowej.

  • 120 euro za trzy miesiące
  • 180 euro za sześć miesięcy
  • €408 za cały rok

eDarling musi zaoferować coś wyraźnie wyższego, aby konkurować ze wszystkimi darmowymi aplikacjami. Pozycjonuje się jako usługa premium skupiająca się na poważnym rynku randkowym – ludziach, którzy są gotowi zainwestować pieniądze w swoje życie osobiste i chcą spotykać się z innymi, którzy są równie poważni. Za cenę, którą płacisz, otrzymujesz psychologicznie opracowany test osobowości i algorytm dopasowywania naukowego. To, czy to wystarczy, aby uzasadnić wydatki, dopiero się okaże.

Sama aplikacja jest skróconą wersją witryny eDarling desktop, z większością, ale nie wszystkimi funkcjami pulpitu dostępnymi w wersji mobilnej. Podczas gdy ta recenzja eDarling Dating App koncentruje się na aplikacji, wiele szczegółów ma równie dobre zastosowanie do strony internetowej. Mówiąc o aktualnej wersji, przyjrzymy się temu, co zmieniło się od czasu naszej ostatniej recenzji aplikacji eDarling Dating w listopadzie 2015 roku.

eDarling Dating App Zobacz statystyki

Strona eDarling istnieje od 2008 roku. Aplikacja na Androida została wydana w 2012 roku, a wersja na iPhone ‘ a jest nieco starsza. W przeszłości pojawiły się skargi, że wersja na Androida cierpiała na brak aktualizacji, ale tak już nie jest. Po raz ostatni obie wersje zostały zaktualizowane w marcu 2017 roku.

Usługa została uruchomiona w Niemczech i ma siedzibę w Berlinie. Obecnie jest dostępny w dziewięciu krajach-Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Polsce, Rosji, Hiszpanii, Francji, Szwecji i Czechach. Ta sama firma, Affinitas, oferuje podobną usługę o nazwie Elite Singles w piętnastu krajach. Zapisałem się na wersję francuską, więc ceny i szczegóły mogą się nieznacznie różnić, jeśli zarejestrujesz się w innym kraju. Obsługiwane są języki ojczyste wszystkich powyższych krajów. Usługa wydaje się być najbardziej popularna w Niemczech i we Francji, gdzie jest jedną z najbardziej znanych platform randkowych.

obecnie eDarling twierdzi, że ma 13 milionów członków, tak samo jak w 2015 roku. Wersja na Androida ma tylko 100 000-500 000 instalacji, które wydają się nieistotne, jeśli liczba 13 milionów jest dokładna. Według strony internetowej eDarling każdego tygodnia dołącza do niej 20 000 nowych członków. Nowa para tworzy się co 18 minut, a 2000 osób miesięcznie odnajduje swoją miłość. Według moich obliczeń, tylko jeden członek na 2500 rozpocznie związek, a jeden na 7500 zakochuje się co miesiąc. Te szanse wydają mi się dość złe dla 17-40 euro miesięcznie. Lepiej zainwestowałbyś swoje pieniądze w konie.

eDarling Dating App Zobacz statystyki

Co pakuje

Podczas rejestracji aplikacja natychmiast wprowadza cię do kwestionariusza, którego wypełnienie trwa około piętnastu minut. Jest to wykorzystywane do tworzenia profilu osobistego. Następnie przejdziesz do listy kompatybilnych profili w Twojej okolicy. Możesz także zobaczyć do dwudziestu losowych profili z całego kraju. Możesz przesłać zdjęcie, dodać kilka szczegółów do swojego profilu i wysłać uśmiech do osób, które lubisz. I to wszystko, co dotyczy wersji darmowej. Jeśli subskrybujesz, możesz zobaczyć zdjęcia innych użytkowników, wysyłać im wiadomości i zobaczyć, kto oglądał Twój profil. Jeśli chcesz zmienić ustawienia wyszukiwania, musisz zalogować się do witryny desktop. Funkcjonalność aplikacji znacznie się poprawiła od czasu naszej ostatniej recenzji eDarling dating app, szczególnie na Androidzie, ale wciąż pozostają one w tyle za główną witryną na znaczną odległość.

Ostatnie słowo

Mówiąc wprost, darmowa wersja tej aplikacji nie jest warta czasu potrzebnego na pobranie i skonfigurowanie profilu.

Nie ma nic, co możesz zrobić, nie płacąc, aby zostać członkiem premium, i trudno jest zobaczyć, co aplikacja lub usługa oferuje, aby uzasadnić cenę.

W oferowanych funkcjach nie ma nic szczególnego, a aplikacja jest dość przeciętna. Wersja na Androida ma również irytującą usterkę, gdy naciśnięcie przycisku Wstecz w dowolnym momencie wychodzi z aplikacji. Ta “funkcja” doprowadziła mnie do szału, kiedy napisałem tę recenzję aplikacji randkowej eDarling.

Jedynym powodem, dla którego mogę zrozumieć, dlaczego ktoś może chcieć skorzystać z tej usługi, jest to, że chce spotkać się z innymi osobami, które są skłonne zapłacić tyle za aplikację randkową. Jeśli to cię opisuje, powinieneś zauważyć, że bezpłatne profile są wyświetlane w taki sam sposób, jak profile Premium w aplikacji. Zaryzykowałbym założenie, że większość z tych 13 milionów użytkowników grała z darmową wersją, a następnie zrezygnowała z niej.

W duchu powiedzenia czegoś pozytywnego, aplikacja wydaje się znacznie poprawić w ciągu ostatnich kilku lat. Następnie opisaliśmy go jako mocno rozcieńczoną wersję witryny komputerowej. Teraz opisałbym to jako lekko rozcieńczoną wersję. To powiedziawszy, wciąż jest to mniejsza Kopia strony internetowej, która jest podstawowa i zawyżona od samego początku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here