Be2 przyciąga prawie 150 tysięcy nowych użytkowników każdego miesiąca, jednak większość z nich nie pozostaje długo z usługą — ta platforma jest jedną z niewielu usług randkowych, która szczyci się imponującym wskaźnikiem sukcesu 40%; oznacza to, że 40% nowych użytkowników anuluje subskrypcje w ciągu pierwszych trzech miesięcy korzystania z usługi, ponieważ znajdują świetną parę.

Be2 ma nieco zniekształcony stosunek mężczyzn do kobiet, z 57% mężczyzn i 43% kobiet korzystających z tej platformy. Witryna ma około 200 tysięcy nowych loginów każdego dnia, a prawie 800 tysięcy jej użytkowników pochodzi z USA. Jeśli chodzi o wiek, platforma z zadowoleniem przyjmuje każdą grupę demograficzną, jednak większość aktywnych użytkowników ma od 18 do 45 lat.

Następnie, po zakończeniu testu osobowości, Be2 dostarczy Ci listę meczów. Te ostatnie są aktualizowane dość często; wadą jest to, że wiele z tych pasujących profili jest niekompletnych lub nieaktywnych. Plusem jest jednak to, że większość aktywnych uczestników nie myśli długo, aby rzucić swój potencjalny mecz w linii, więc nowi użytkownicy nie będą mieli problemu z nawiązaniem rozmowy z potencjalnym partnerem.

Recenzja portalu randkowego Be2

Tworzenie profilu

Ponieważ będziesz musiał ukończyć test osobowości, Rejestracja potrwa dłużej niż zwykle. W tym samym czasie pytania testowe są dokładnie analizowane, aby odpowiedzi nie trwały długo — powinieneś być w stanie zakończyć fazę rejestracji w ciągu około pięciu minut. Po zakończeniu testu zobaczysz już potencjalne dopasowania — nawet przed wypełnieniem profilu. Pamiętaj jednak, że nie możesz później powtórzyć tego testu, więc upewnij się, że Twoje odpowiedzi są poprawne za pierwszym razem.

Mężczyźni są również zachęcani do natychmiastowego przesłania zdjęcia, ponieważ tylko 3% Kobiet Be2 reaguje na profile bez zdjęć. Zdjęcia powinny być weryfikowane przez administratorów Be2, ale zwykle nie zajmuje to dużo czasu.

Wreszcie, użytkownicy są zadawani tym samym pytaniom, co w większości innych aplikacji randkowych: styl życia, nawyki, cele, zainteresowania itp.

Kontakt z innymi użytkownikami serwisu

Kontaktowanie się z innymi członkami Be2 wymaga płatnego członkostwa, ponieważ tylko płatni członkowie mogą wysyłać i czytać wiadomości od innych użytkowników. Co więcej, wyświetlane są tylko mecze oparte na wynikach testu zgodności — nie ma innego sposobu na wyszukiwanie użytkowników Be2. Możesz oczywiście użyć algorytmów wyszukiwania i zastosować filtry do wyboru, ale nadal-system pokaże Ci tylko konta zgodne z wynikami twojego testu psychologicznego. Z jednej strony taki system ma również wadę — wchodzisz w interakcję tylko z tymi, którzy ci odpowiadają. Z drugiej strony wszystko zależy od tego, jak bardzo ufasz matematyce i psychologicznemu wglądowi Be2.

Każdy dopasowany profil, który zobaczysz, będzie miał numer pod zdjęciem profilu. Ta liczba jest w zasadzie Twoim wskaźnikiem zgodności-im jest wyższa, tym większe szanse na świetny mecz. Jeśli klikniesz na numer zgodności, zostaniesz przekierowany do profilu użytkownika, gdzie możesz zobaczyć więcej szczegółów na temat tej osoby.

Mimo że Nieograniczona komunikacja jest zarezerwowana dla użytkowników Premium, nadal można korzystać z jednej bezpłatnej wiadomości na mecz. Może się to przydać, aby sprawdzić, czy osoba, z którą się spotykasz, jest odwzajemniona, ale aby rozmowa była kontynuowana, oboje nadal będziecie musieli mieć członkostwo premium.

Twoja lista potencjalnych dopasowań jest aktualizowana codziennie, ale rzeczywista liczba nowych profili na tej liście będzie zależeć nie tylko od Twojego wyniku zgodności, ale także od tego, ile pasujących dopasowań jest ponownie rejestrowanych. W ten sposób zobaczysz tylko kilka nowych meczów dziennie.

Kontakt z innymi użytkownikami serwisu

Jak dobre są profile na Be2?

Biorąc pod uwagę, że wszyscy użytkownicy muszą zdać test, aby uzyskać odpowiednie wyniki, musimy powiedzieć, że większość profili jest dość szczegółowa-wszyscy użytkownicy mogą zobaczyć własną dogłębną ocenę, a także analizę zgodności z ich potencjalnymi dopasowaniami. Ponadto, użytkownicy mogą dodawać inne informacje o sobie — zainteresowania, hobby, itp Jednak wielu członków Be2 mają tendencję do pomijania tej części, nawet jeśli wypełnienie ich profili całkowicie prowadzi do lepszych meczów.

Ponadto, chociaż ludzie są zachęcani do przesyłania zdjęć, nie wszyscy użytkownicy Be2 postępują zgodnie z tą radą. W takim przypadku zobaczysz tylko ogólny obraz z Internetu. Pamiętaj też, że nie będziesz mógł przeglądać galerii zdjęć użytkowników bez płacenia za członkostwo.

Projektowanie stron internetowych i aplikacji

Strona Be2 jest nie tylko elegancka i profesjonalna, ale ma również minimalne rozproszenia. W przeciwieństwie do większości krzykliwych serwisów randkowych, które wydają się zwracać większą uwagę na grafikę, Be2 jest czysty i schludny, dzięki czemu użytkownicy mogą skupić się na profilach innych osób, a nie na szukaniu ich wokół bogatej funkcjonalności witryny. To prawda, że strona Be2 jest łatwa w użyciu-głównie dlatego, że nie ma żadnych niepotrzebnych funkcji. Korzystanie z witryny jest prawdopodobnie przyjemnym doświadczeniem, chociaż niektórzy młodsi użytkownicy prawdopodobnie uznają ją za niezwykle “pustą”.’Ale znowu najważniejsze jest znalezienie dopasowania, a nie interaktywność strony.

Jeśli chodzi o wersję aplikacji Be2, jest ona dostępna zarówno w Google Play, jak i iTunes, a obecnie ma prawie pół miliona pobrań. Pobieranie aplikacji jest bezpłatne, ale aby komunikować się z innymi członkami witryny, nadal będziesz musiał uzyskać subskrypcję Premium. W przeciwnym razie możesz nie być w stanie cieszyć się nieograniczoną komunikacją, a nawet przeglądać profile innych osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here